nexmak makina sanayi, nexmak aş, kırma eleme tesisi, nexmak su ısıtma, nexmak beton santrali, geri dönüşüm sistemleri, nexmak geri dönüşüm, nexmak beton mikseri, nexmak elektrik taahhüt, nexmak trafo, nexmak su ısıtma kazanı, nexmak mühendislik proje,otomasyon, fabrika otomasyonu, nexmak çevre ve geri dönüşüm sistemleri, nexmak projeler, santral projeleri, OG AG Şalt Malzemeleri,Otomasyon Malzemeleri,Kompanzasyon,Trafolar,  Aydınlatma Armatürleri, Kesintisiz Güç Kaynakları, Jeneratörler, Kablolar nexmak elektronik, nexmak elektrik, nexmak beton santrali, beton santrali ısıtma sistemi

 

Sıvı transferinin sağlanması için dişlilerin için içe geçip dönmesiyle çalışırlar, helis dişli kullanılması gürültüyü büyük ölçüde azaltır. İki yönde de dönebilirler. Devir artarsa pompa debisi artar. Orta basınçlı akışkanlarda kullanılır. Helis dişli pompalar sessiz çalışma ve kesintisiz debi istenen yerlerde yüksek verimde çalışırlar. Transfer esnasında sıvının içinde bulunan küçük ve ezilebilir partikülleri geçirebilme yeteneğine sahiptirler.

 

Performans Değerleri :

Sıcaklık aralığı      : -20/+180 C

Basınç                 : 30-150 mSS

Kapasite              :1-200 m3/h

Viskozite aralığı   :30- 150 mm2/sn

 

Kullanım Alanları :

Kimyasal beton katkıları, Fuel oil, Katran Kostik, Polyester, Yemeklik  Yağ, Tutkal, Mağdeni Yağlar, Jel, Gres, Çikolata, Sabun Hammadde, Glikoz, Kuvart ester, Gliserin, Eriyik lastik parafin, Bal, Melas, Nafta ve daha birçok viskoz akışkan.